Дизайн для сайту «SafeHair.ru»

Портал «SafeHair.ru» — це спеціалізований сайт, що містить корисні статті про правила і рекомендації по догляду за волоссям. На головній сторінці користувач може знайти необхідну йому інформацію за допомогою пошукового поля, побачити свіжі публікації, а також популярні матеріали.

Всі сторінки порталу повністю опрацьовані, а перехід між розділами виконується за допомогою меню в шапці сайту. На кожній сторінці в категоріях присутній список статей з назвами і невеликим вступом.

Головним достоїнством порталу є його адаптивність. Завдяки даній функції сайт відмінно виглядає на ПК зі стандартними і великими дозволами монітора, а також на всіх актуальних мобільних пристроях, що працюють на базі iOS або Android.


Використовуючи свій планшет або смартфон отримати доступ до ресурсу можна з будь-якої точки світу, в якій присутній доступ до мережі Інтернет. При цьому використання порталу залишається таким же зручним, як і на звичайному комп’ютері, що досягається за рахунок автоматичного приховування або звертаючи допоміжних елементів.

11.01.2016

Под капотом

Дизайн для сайту «SafeHair.ru»