Шаблони для інтернет-магазину «Golden.by»

Інтернет-магазин Golden.by – це електронний гіпермаркет з асортиментом більше 100 000 найменувань з різних категорій: від техніки до дитячих автокрісел. Завданням було повністю оновити дизайн ресурсу, зберігши звичну структуру.

Окрему увагу було приділено гамі — Дзайн отримав оновлену кольорову схему. Стратегічно важливі елементи були виділені контрастно, щоб потенційний покупець не губився в інтерфейсі. Також оновився «Каталог товарів», отримавши насичений зелений фон. Сьогодні сайт виглядає більш яскраво і свіжо.

Сторінка товару була перероблена, щоб на першому екрані надавати найважливішу інформацію: ціна, можливість замовлення в один клік, способи оплати та доставки. Крім опису продукту, в розділі також з’явилася вкладка «відгуки», щоб користувачі могли обмінюватися думками про покупках і формувати рейтинг в каталозі.

Крім візуальних відмінностей, дизайн також придбав і у функціональному плані — розроблені шаблони адаптивні і дозволяють з комфортом здійснювати покупки на будь-якому пристрої.

Шаблони для інтернет-магазину «Golden.by»

Получаем задание. Делаем первый подход. Работаем с цветом.

Ищем шапку. Рассматриваем варианты с номером и без.

Останавливаемся на варианте с возможностью скрыть номера. Дорабатываем макеты остальных страниц. Отдаем на верстку.