Дизайн для сайту «Miss-Life.ru»

«Miss-Life.ru» — це спеціалізований інтернет-журнал для жінок. На головній сторінці порталу присутній зручне меню з поділом на розділи, а також поле для пошуку необхідної користувачеві інформації. Нижче ви можете побачити найактуальніші теми, нові і цікаві публікації, а також корисні інструменти і розділи.

У кожній категорії розташовується стрічка статей з назвами, коротким вступом і фотографією. Для зручності користувачів у списку відображається кількість переглядів і коментарів для кожної новини, а також використовувані в публікації теги, що дозволяють знайти і підібрати інші матеріали аналогічної тематики.

На сторінці поста для зручності читачок присутні ілюстрації та зміст статті. Якість подачі матеріалу забезпечується наявністю списків, а важлива інформація виділяється в окремі цитати.

До переваг дизайну сайту можна додати його повну адаптивність до конкретного пристрою. Завдяки цьому портал відмінно виглядає на ПК і мобільних пристроях, незалежно від використовуваної ОС.

Мобільна версія інтернет-журналу дозволяє завжди мати доступ до улюбленого сайту, отримуючи корисну інформацію в будь-якому місці і в будь-який час.

Дизайн для сайту «Miss-Life.ru»