Сайт для компанії «ProTargeting»

Команда «ProTargeting» — це співтовариство експертів з реклами в інтернеті, амбітних розробників і аналітиків. Компанія, яка виросла з невеликого блогу, змогла перейти на новий рівень надання послуг. Новий сайт фірми – це цілісний корпоративний ресурс, який містить всю необходимою інформацію. При цьому в ньому зберігся первинний розділ блогу.

Сам блог зазнав невеликі зміни, інформація стала більш структурованою, а в сайдбар додалися блоки популярних і свіжих записів. Також був видозмінений віджет соціальних мереж, щоб читачі не пропустили важливі матеріали компанії.

Новий дизайн заснований на сучасних методах верстки і є адаптивним. Компанія йде в ногу з часом — сайт доступний в зручному вигляді на всіх актуальних платформах.

Сайт для компанії «ProTargeting»

Знакомимся с существующим сайтом и изучаем задание:

Сейчас есть небольшой блог на WordPress. Необходимо сделать из него полноценный корпоративный сайт рекламного агентства (интернет-маркетинг), сохранив раздел блога. Требования к новому дизайну: минимализм, монохромность, современность, технологичность. Контент важнее формы.

Получаем набросок главной.

Приступаем к работе. Делаем первые наброски.

Определяемся с направлением дизайна. Работаем с цветом.

Дорабатываем структуру главной. Отрисовываем внутренние страницы. Передаем на верстку.